sobota, 27 kwietnia 2024

Oferty i promocje

Oferta pracy - Referent lub Specjalista ds. Sprzedaży

FS Poland sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku zatrudni Referenta lub Specjalistę ds. Sprzedaży do biura handlowego w Grajewie.
Główna działalność firmy obejmuje sprzedaż hurtową produktów wybranych spożywczych.

Miejsce Pracy:
Biuro handlowe w Grajewie

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów zwłaszcza,
  • Budowanie relacji z klientami,
  • Przygotowanie i negocjowanie ofert handlowych,
  • Realizacja założonej strategii sprzedażowej,
  • Monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań.

Nasze wymagania:

  • Warunkiem podstawowym jest znajomość języka angielskiego na poziomie koniecznym w kontaktach handlowych (min. B2 lub wyżej)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w sprzedaży, atutem będzie doświadczenie w sprzedaż zagranicznej i w branży spożywczej,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Wielozadaniowość,
  • Odpowiedzialność, samodzielność.

Oferujemy:

  • Umowę pracę ewentualnie inne formy współpracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe;
  • Pracę w rozwijającej się organizacji;
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

CV z propozycją prosimy kierować na adres e-mail: biuro@fspoland.pl  lub osobiście do biura handlowego w Grajewie ul. Wojska Polskiego 5, I piętro, wejście z boku budynku.

Pamiętaj o dodaniu w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FS Poland sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Wielkie otwarcie sezonu wiosennego 2024!

sobota, 20 kwietnia 2024

Victorio Grajewo - rabat 30% do 31 maja

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.