Nekrologi

Edward JABŁOŃSKI

Żył/a: 64
Zmarł/a: 2024-05-27
Wyprowadzenie: 2024-05-29
Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym KAMIŃSCY odbędzie się dnia 28.05.br. (wtorek) w godz. 11:00-20:00, dnia 29.05.br. (środa) od godz. 9:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. M.B.N.P. odbędzie się dnia 29.05.br. (środa) o godz. 14:00. Po Mszy Świętej pochowanie na cmentarzu komunalnym w Grajewie. Modlitwa różańcowa w dniu wystawienia - wtorek o godz. 17:00. Wolą Rodziny jest, aby powstrzymać się od przynoszenia kwiatów. Będzie możliwość złożenia ofiary.

Właśnie dowiedziałem się, co się stało, więc przepraszam za twoją stratę, zawsze będę pamiętać mojego brata jako wspaniałą i pomocną osobę i żałuję, że nie byłem tam dla rodziny, mam nadzieję, że wkrótce was zobaczę.

Właśnie dowiedziałem się, co się stało, więc przepraszam za twoją stratę, zawsze będę pamiętać mojego brata jako wspaniałą i pomocną osobę i żałuję, że nie byłem tam dla rodziny, mam nadzieję, że wkrótce was zobaczę.

Pani Basiu, składam w imieniu swoim i całej rodziny najszczersze wyrazy współczucia i otuchy po śmierci Męża. Dużo siły i wytrwałości dla Pani oraz całej Rodziny.

Wyrazy wspolczucia rodzinie z powodu smierci Edwarda Jablonskiego/

Wyrazy współczucia dla całej rodziny. Niech spoczywa w pokoju

Wyrazy wspolczucia Basiu oraz calej rodzinie. Za wczesnie Bog zabral go do siebie.


Wyrazy wspolczucia z powdu odejscia Edwarda dla calej rodziny.

Basiu, z głębokim żalem przyjęłam wiadomość o śmierci Twojego męża Edwarda. W imieniu swoim składam wyrazy współczucia dla Ciebie, rodziny i bliskich.

Szczere wyrazy współczucia dla całej rodziny Edwarda.Żegnaj kolego

Basiu przyjmij wyrazy głębokiego współczucia.Niech dobry Bog przyjmie Go do swojego królestwa Kochana Trzymaj sie

Pani Basiu proszę przyjąć szczere wyrazy współczucia i dla całej rodziny.

Edek tak szybko odeszles z naszego koła mundurowych,żegnamy kolego,Basiu z rodziną wyrazy współczucia,

Wyrazy współczucia z powodu odejścia Edwarda dla Ciebie Basiu , Marlenki, Artura i Kamila z Rodzinami składa Teresa Gajewska z Rodziną ze Szczecina ( siostra Joli).

Dodaj kondolencje:

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.