piątek, 22 września 2023

Młody pracownik szpitala

Witam. Chciałabym poruszyć temat jednego z pracowników szpitala. Mianowicie chodzi o młodego chłopaka, który pracuje na jednym z oddziałów. Do pracy mając na 7 przychodzi 7:30 , wychodzi 14:30. Nie wypełnia w całości swoich obowiązków, lekceważy polecenia przełożonych. Śmieje się z koleżanek, że wykonują nie swoją pracę i mają mniejszą pensję niż on. Ma czas oglądać filmiki na telefonie twierdząc że nie zdążył się dziś w pracyspocić. Przykładów jest masa... Może reszta pracowników chciałaby dodać coś od siebie, a Pani dyrektor przeczyta i wyciągnie wnioski. Pozdrawiam/

Tak wiem który to jest proszę iść na skargę, zgłosić sprawę odpowiednim osobom i zobaczymy jak będzie się śmiał

Takich pracownikow jest wiecej .Jesli jest sie czyjas zona to tez mozna przychodzic i wychodzic kiedy sie chce. Mozna nic nie robic do roboty przyjdzie ktos inny. Jesli jest sie czyims synem to tez mozna nic nie robic caly dzien i czy sie stoi czy się lezy to wypłata sie nalezy. Wszyscy o tym wiedza dyrekcja ,kadry i tez wszystko pod dywan. Ten mlody czlowiek to czyj syn? Jak kadry rozliczaja godziny pracy tego czlowieka? To ciekawe ,bo napewno ma placone za to gdy go nie ma.

Jest też taki co lubi filmy z sobą w roli głównej nagrywać.

Ilu pani Dyrektor zatrudniła za swojej kadencji swoich przydupasów. Ilu zatrudnił pan starosta. Piszcie , policzymy.

Pisząc młody chłopak możesz obrazić młodych którzy pracują z oddaniem dla pacjenta .Właśnie jest tam młody chłopak tory pracuje od wielu lat i jest aniołam.

Przypuszczam jesteś pracownikiem i musisz wykonywać za tego chłopaczynę pracę współczuję ale nie ma co tu się żalić tylko w poniedziałek śmigaj do Pani dyrektor i zapytaj się jak to jest po prostu. /

Chłopak poobserwował istwierdził ,że najpierw plotki i kawa od 7 do 7:30 to woli to ominąć a po 14 też obgadanie ludzi z całego dnia to też można pominąć. Ceni swoją prace i czas więc omija godziny nic niewnoszących plotek.

Czy to chodzi o młodego pracownika i nie tylko bo mogłabym wielu wymienić że przychodzą do pracy spóźnieni ale trzeba też patrzeć nie tylko niszy personel bo lekarze dają przykład czasami po poradnia siedzisz i czekarz a Pani doktor przychodź prawie godzinę później

Pan Ł( ??) który pracuje na 3 piętrze. Ten to ma życie ...

To po co te karty?
Dla wybranych ? Rozliczą niedługo was wszystkich,wysoko głowy noszących.

Do Praca mówisz o chirurgii?-gorszego plotkarza nie widziałam wszystko i o wszystkich musi wiedzieć

Pamiętaj tylko ile godzin pracuje lekarz, a reszta personelu.

Macie dużo wolnego czasu skoro obszczekujecie swoich współpracowników

Praca z takimi ludźmi jak w szpitalu w Grajewie musi być okropna

Najgorsza sytuacje i tak widziałam pod Medycyna Pracy. Ludzie od godziny 6-7 czekają w kolejce ok godziny 13 zjawia się młody chłopak nie chcąc marnować czasu dzwoni po kolegę z fizjoterapii i ten pan wprowadza go na bezczela wpychając go przed innymi. Ludzie czekali na swoją kolej 5-6 godzin.

To nie tylko w szpitalu ktoś obsrywa dupę...komuś...jest tak w mojej pracy gdzie pracują sami mężczyźni...i jeden drogiemu za plecami szczeka..hahaha...a najlepszy jest szef!

Ja znam tylko jednego mega plotkarza .

Ludzie mówią że jakiś koniuszy pracuje w szpitalu a ja pytam po co kiedy karetki mamy a nie karety do powożenia chorych.

Moze ten mlody pracownik bierze przyklad z innych pracownikow ,chociazby w piatek tam na dole przy windach ,jeden pracownik obcy pracuje a stalo przy nim elektrycy chyba dwoch plus przelozony i pelno smiechu tak z godzine az trudno przejsc z wozkiem....

Chyba mamy na myśli pana D. Po nim pan J. Najwazniejszy He he to dobiero plotkarze.

Ludzie opanujcie się,szpital musi istnieć robmy wszystko by tak bylo a pisarzy nie czytajmy , szkoda zycia

Wszyscy leniwi pracownicy powinni pójść na zieloną trawkę.
Dziwne że pacjenci widzą a przełożeni nie.
Nie wystarczy pięknie się uśmiechać.

U nas w robocie też taki jeden poszedł kablować na kumpla z pracy. Rozkręca się teraz z tego niezła checa. Kumplowi co prawda nie jest do śmiechu ale cała ta sprawa to już przechodzi w tragikomedię. Puenta, Kabel w robocie do najgorsza szuja jaką można być.

I znow szpital. Nie wiem co tam sie dzieje. radni co w godzinach pracy wychodza na sesje /Nie musza brac urlopu bo sa radnymi. Jest masa innych osob ktorych nie potrzebuja urlopu i nie ma ich w pracy.Po co te karty jak i nikt tego nie sprawdza.

Monika, to i ty z nimi godzinę stałaś ?

Zdrowia wszystkim przepracowanym w szpitalu żeby dalej mogli pisać na siebie donosy

oj tam oj tam robie co moge

pisz po nazwisku bo widać sama słuchasz tych plotek-plotkaro pani E i pani
K-dobrze że z wami porządek zrobią

W każdej robocie znajdzie się menda, która do pracy dla rozrywki przychodzi. Kawa w łapę i ploty od rana, plan na dany dzień....cały przebimbać. A szefostwo albo faktycznie nie widzi tego, albo daje na to przyzwolenie. Wszyscy inni wokoło to widzą i gadają, a szefostwo niewidome. Wszystko jest do czasu....

Ja znam tylko jedną panią E która kocha plotki ,zamiast sprzątać

Może dla odmiany napiszecie coś dobrego o szpitalu bo wszyscy uciekną do Ełku i gdzie będziecie szczekać jak zamkno szpital

Coś dobrego? Mamy w szpitalu wschodząca gwiazdę kinomatografii. Talent , sam pisze scenariusz, sam reżyseruje, sam gra główną rolę i oczywiście sam zajmuje się dystrybucją. A poza tym jest lądowisko dla helikopterów.

bierze habory bez mrugnięcia okiem..... A te biedne babcie aż ich szkoda

Chociaż nie leży pijany w kiblu jak jedna młoda pracownica szpitala.

Ten pracownik nie przestrzega swoich obowiązków

Do pacjent 2: Widac że duzo wiesz o kinie czyzbyś był kinomanem, a może sam jesteś tym talentem? Ludzie ile w Was jest złości, szkoda że nie przedstawiacie się z imienia i nazwiska, ale co tutaj dużo mówić najwyraźniej Pacjent 2 ma swoje prywatne życie smutne i interesuje się innych życiem, gdyż uważa że ich jest bardziej fascynujące i z taką fascynacją opowiada o nim. Pozdrawiam

Widać ze woźnica zna się na koniach , u umie lejce trzymac w dloniach, a sorki raczej lubi ploteczki a zapomniałbym i ma fetysz do jakto nazwał do helikopterów, tylko ze narazie jest samo lądowisko jak to nazwał.

Na takich forach piszą tylko ludzie słąbi, którzy nie chcą sie przedstawić, przykre

W pracy nie ma kumpli, są współpracownicy lub przełożeni. Jeśli ktoś działa na szkodę firmy i łamie zasady, to musi liczyć się z konsekwencjami. To już nie szkoła podstawowa, tylko życie.

Na jakim Oddziale pracuje ten pracownik?

Tak się składa, że akurat młodzi na oddziałach swoje obowiązki wykonują porządnie. Może komuś przeszkadza, że nie chcą wyręczać innych..

pepep jak chcesz to napisz o tym talencie z imienia i nazwiska, nic mi do tego, twoja sprawa. Osobiście uważam że dobre amatorskie kino samo się świetnie potrafi promować. Trzeba tylko mieć pomysł na wystrzałowy scenariusz. Reżysera z wizją i niebanalną wyobraźnią. Aktor wiadomo amator, najlepiej z mocną ręką taki Macho z tryskającym uśmiechem. Chwilę romantyzmu ze szczyptą komedii i trysksjacym szczęśliwym końcem. Puścić wodze fantazji i trzepać kasę aż uszy zwiędną. Nie mart się pepep twoje życie też może być fascynujące więcej wiary , sprawy trzeba brać w swoje ręce. Pozdrawiam

szeryf od tego fetyszu to już się tobie chyba wszystko pomieszało pod czuprynką. Proponuję bliżej ziemi.

Pokaż jaki jesteś odważny i przedstaw się. Bo będzie "przykre".

Do Szeryf- zapraszamy przedstawiamy się Ty pierwszy daj przykład śmiało odważnie i z dumą no dawaj. A kto to jest Koniuszy że tak się pienisz?

Do Romek, ja w pracy mam kumpli a ty może jesteś skarży pyta i masz współpracowników, ale lizuski tak mają współpracowników i przełożonych. Zastanowić się warto z kim trzymać a kogo spuścić w bystrych wodach klozetu.

Docencie pracowitych ludzi.
Lenie powinni wiedzieć,że nie ma w pracy dla nich miejsca.
Zmotywowany pracownik = dobry pracownik.

Nowy tak pracuje jak mu stary pracownik pokaże. Wielu laserów jest w szpitalu. Chodzą i dochodzą a to gdzie nowa plotkę przekazać a to komuś d... obrobić. Czepiacie się nowych? A wy jaki przykład dajecie, ploty, ploty i obrabianie dupy. Jedna gwiazda kiedyś wpadnie mi o oczy wtedy wstydu się baje przy wszystkich.

A Ty jesteś taki pracowity, czy poprostu boisz się odezwać głośno.? Bo znam wielu co głośno krzyczeli, wyzywali za plecami, a teraz siedzą cicho. Bo nadeszły nowe czasy? Zawsze byliście fałszywi. I dobrze nauczycie się teraz pracy, a nie tylko płotu intrygi. Brawo.

Nie mi oceniać czy jestem pracowity,ale jeszcze sporo leni gadką i uśmiechem kamufluje swoje lenistwo.
I to nie nowi a stara kadra tęskniąca ...

nie tylko młodzi tak robią stare pryki co czytają gazetę i uprzejmie się uśmiechają i to tyle z ich pracy a dawno powinni być na emeryturze tez nic dobrego nie wnoszą wręcz przeciwnie pokazują młodym jak można zarobić a się nie narobić za państwowe pieniądze. Leserów kombinatorów i osób delikatnie mówiąc ułomnych w swym fachu w szpitalu jest pod dostatkiem /

Kolejna hucpa szykuje się w szpitalu. Dyrekcja szpitala zatrudniła zewnętrzną firmę aby obliczli w jakimi czasie i ile może wykonać jeden pracownik. Konkretnie chodzi o Panie sprzątające cały szpital. Okazało się że aż 9 osób trzeba zwolnić a te kobiety już teraz ledwo wyrabiają się na zakrętach. Szukanie oszczędności na personelu niższego szczebla a rozpasanie góry i tworzenie kolejnych kierowniczych stanowisk nie stanowi problemu. Biednemu to zawsze piachem w oczy.

Szanowna dyrekcjo ! Szanowny panie J! Z ta firma sprzątająco to lipa.Glupi pomysl.To nie biura ,ze sprzatnal i poszedl.Panstwo pracujecie w szpitalu. Tam sprzatac trzeba 24 na dobe.Jeden pacjent zrobi to drugi to o smrod na.calej sali albo oddziale.chcielibyście tak lezec?przyjdzie jesien pod poradniami bloto.
Trzeba czekac do 12 ej az przyjda panie do pracy.Moze dosc juz takich glupich pomyslow?Zrobcie lepiej poczekalnie do laboratorium,szatnie bo zbliza sie zima.

Nie żadna firmę zewnętrzna tylko najwyższy pan koordynujący stoi nad dziewczynami i mierzy czas, I jak zawsze kobiety słyszą(za wolno, niedokładnie) czy to nie jest już mobing ludzi. Weź jeszcze bat w rękę. Gdzie są związki, gdzie przepisy? Ludzie zróbcie coś z tym człowiekiem bo coraz więcej pracowników popada w depresję. Proszę o dodanie komentarza.

Co to za pan ten kierownik kierownikow.

A zgłoszono to Do związków na piśmie, bo na forum anonimy to każdy może pisac, proszę to zgłosić na pismach, a nie tutaj anonimowo i proszę opisać sytuację i mobbing przez jaki przechodzicie

A Ty z choinki się urosłaś, że nie wiesz co się tam dzieje, czy też pan kierownik ustawił cię do pionu. Wszyscy widzą i ci nagle taka ślepota Was opanowała.

Do roboty lepiej się weźcie, idźcie do biedronki albo do prywaciarza to nauczycie się pracować.
Ciekawe ile z Was tak pracuje ,że ma tylko 15 minut przerwy?
Nie ma pogaduszek czy np. tu załatwię sprawę tam załatwię, do tego jeszcze może jakąś rehabilitację (zabiegi)w godzinach pracy wezmę bo przecież wszystko mnie boli i cieszcie się,że pracuję.
Ludzie obudźcie się .

a to jakaś niespodzianka że szpital to postkomunistczny twór w którym nie liczy się pacjent. Kiedyś tam pracowałem to od przełożonego usłyszałem ze jestem nienormalny bo ludziom na fundusz chcę pomagać liczy się ilość nie jakość...przykre

Gdzie sa moje komentarze?

Tak samo praca wygląda w aptece na Wojska Polskiego.

A czy ten młody pracownik szpitala, też tak biega po oddziałach i zbiera plotki a później donosi do dyrekcji. Wielki Brat patrzy. Zmienia się dyrekcja zmienia się i opcja więc trzeba zrobić wszystko, żeby się utrzymać.

Grunt to robić swoje, i do domu. Nie podkładać świń innym tylko być fair w stosunku do innych. Pozdrawiam oddział.. I pracownikow szpitala, wszystkich i tych komentujących też

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.