środa, 4 października 2023

Płaczące dzieci na festynie

Żal patrzeć na smutne dzieci po animacjach. Lepiej dać cokolwiek każdemu dziecku niż wybrańcom po znajomości a reszta płacze

na zdjęciach ma wyglądać dobrze

70 procent na takich festynach to pracownicy i ich rodziny Stawiennictwo obowiązkowe

To tak było i tak jest i nic na to nie poradzisz. Tak jak z mieszkaniami jak masz znajomości to dostaniesz a jak nie masz to czekaj latami. Nawet listy oczekujących nie ma bo jak twierdzą chronione jest przez rodo.

Oj to prawda, najlepsze gadżety dostają wybrane dzieci.

Najlepiej nie brać udziału w/

Niech dzieci już od maleńkości przyzwyczajają się do polskich realiów i do tego co się liczy realnie, czyli znajomości, powinowactwo i układy wówczas będą mniej rozczarowane i sfrustrowane życiem.

Nie jestem z Grajewa, ale czasem goszczę na imprezach i zawsze ta sama Pani. Czy nie ma żadnej konkurencji w tej dziedzinie? Czy może Pani ma monopol na takie usługi?

A może jednak nie uczmy małych dzieci ,że zawsze muszą coś dostać. Bez przesady .

Ta pani jest animatorem imprez , ma swoją firmę świadczącą takie usługi dla dzieci . Brak animatorów w Grajewie i okolicy wiec nie ma konkurencji . A przydałoby się więcej takich osób do prowadzenia takiego typu imprez . Dużo osób ma dmuchańce dla dzieci ale brak animatora , a ludzie są coraz bardziej wymagający a jedna pani nie da rady byc na kazdej imprezie . Nie każdy potrafiłby się tak wygłupiać i zabawiać dzieci . Ma talent dziewczyna .

To zwykle gadzety ,a wy tu walczycie jak o miliony . Mam wrażenie, że to nie dzieci tam bardziej płakały za tymi gadżetami , tylko mamusie....

Nie zgadzam sie że nie ma animatorów w Grajewie i okolicy są tylko niestety ..... jest jak jest. .. Są lepsi którym nie daje sie szansy. Nie do końca rozumiem dlaczego nie ma przetargów na prowadzenie takich imprez ? Nie do końca rozumiem dlaczego z automatu wybiera sie, oferuje sie prowadzenie imprezy dla tej Pani ? Tym bardziej że nie ma świeżości, ciągle to samo ...

W przedszkolu moich dzieci był inny animator nawet dwóch. Świetnie prowadzili.fakt ta pani już jest wszędzie. Dajmy innym szansę.

ANKA daj na luz.na festyn to się bawić przychodzą ludzie być uśmiechniętym .organizator powinien znać realia osób dla których jest festyn organizowany.np .gdy bym był wyznaczony do zorganizowania festynu w zakładzie karnym dla kobiet gdzie żadna kobieta od dwóch lat mężczyzny nie widziała a więc presja na zobaczyć chociaż ogromna i takiej Ance sprzed nosa sprzątnęto a już już tylko trochę brakowało a za rok to samo.to Anka będzie ryczała?na festynie to dla każdego nagroda musi być to się nazywa nagroda pocieszenia taka sama jak wygrana.na dobrze zorganizowanym festynie nagrody dostaje się za udział w innym przypadku organizatora obrzuca się zepsutymi jajkami.

Ta pani nie ma konkurencji.... jest rewelacyjna i stosunkowo jej usługi są niedrogie.. korzystałam z usług kilkakrotnie. A co do firm tylko ona świadczy usługi animacyjne na bardzo wysokim poziomie i jest pedagogiem. Poza tym nikt tak jak ona nie umie porwać do zabawy więc zamiast szukać dziury w całym. Proszę się odważyć i pokazać co się potrafi.... bo za winkla anonim.owo każdy mądry

Najlepiej dawać nagrody za to się żyje. Żal..

Kochane panie nie prawda co piszecie nie ma żadnych znajomosci przytoczę taki przykład. Syn przyjechał z moim wnusiem latek 5 z Warszawy to było chyba ze 2 tyg temu trafił akurat na jakiś festyn nie wiem dokładnie co to było za impreza oczywiście z udziałem dzieci i co ? Wygrał wszystkie nagrody ale był tak zaangażowany w zabawę ze jak wrócili z imprezy to tylko oczy mu się świeciły od góry włącznie z włosami po buciki cały ufarbowany Wiec pani prowadząca stwierdziła ,że dziecko zasłużyło swoim zaangażowaniem w zabawę a jeśli mama boi się , że dziecko wybrudzi buzie czy koszulkę to nie dziwcie się że nie ma gadżetów, z tego wynika , że wygrywają dzieci które najbardziej się udzielają żadnej znajomosci . Dziękuję

Dzwonię do tej Pani . Wszyscy znamy i co brak terminów. Ciekawe czemu? Bo to jakość sama w sobie. Kazdy piknik nowe zaskoczenie. Ja czekam aż do lipca żeby dzieci mogły bawić się właśnie z tą panią. Więc ludzie niech nie kieruje Wami zazdrość. Bo to tylko tu w Grajewie każdy każdemu zazdrości.. moje dzieci jak idą na Piknik to pytają czy będzie akurat ta Pani

Anty monopol .... poważne ??? mam inny obraz. I nie mówię że ta Pani nie zna sie na "robocie" ALE że nie ma konkurencji ? że jest najlepsza ? Z tym nie ma mojej zgody !.

Co do animatorki .. brakuje czegoś świeżego w kółko to samo. Wszędzie gdzie nie pójdziesz tylko ta pani-ba nawet spory czas temu byliśmy na pogrzebie i ona też wyskoczyła -z przesytu to wiadomo co można zrobić Myślę że nie jest jedyną tylko jak to w Grajewie trzeba wiedzieć czyja stronę trzymać

Ludzie ,ale pomyślcie logicznie przecież to niemożliwe, żeby organizator zapewnił tak duża ilość gadżetów,żeby każde dziecko coś dostało. Tak nigdy nie było i nie będzie.

No to gratuluję Pani. Moje dzieci jak zobaczyły jej występ nie chcą więcej chodzić. Bardzo sie jej wystraszyły. Jak wyjeżdzamy na piknik pytają czy ta pani będzie .

Ta pani jest wszędzie. Niedługo i z lodówki wyskoczy.

Wiadomo ze ci co organizuja znaja sie miedzy soba i wiadomo ze cos wpadnie. A reszta bo moze ich nie stac na kupno gadzetow placze ze ten dostal a ten nie. Jak wytumaczyc to dziecku, ze rodzic nie ma pieniedzy i znajomosci. Jak w szkole ucza gotowac to dostanie cala klasa. A moze wprowadzic jeszcze PLUS PIKNIK. Nasi rodzice wychowali nas bez tych PLUSOW i zyjemy. Na pikniku trzeba placic, a jak nie ma pracy to po co pikniki. Z czego sie cieszyc ze nie ma pracy.

Pamietam wiele, wiele lat temu ,gdy ta Pani zaczynala.Bylismy w parku a Pani po prostu ustala i zaczela robic dla dzieci olbrzymie bańki. Byla kolorowa ,radosna ,dzieci byly zachwycone. Przez te wszystkie lata ta Pani ciezko pracowala na swoja pozycje , jest przykladem ,ze jak sie bardzo chce to mozna osiagnac sukces w takim malym miasteczku.A jesli ma konkurencje to bardzo dobrze. Niech konkurencja sie stara ,promuje ,oglasza , tej Pani tez nikt niczego nie podał na tacy.

dla dzieci popkor za darmo wata za darmo kiełbasy najadły sie mlekpol soczki mleczka rozdawał i całe zycie zle

Co się uczepiliście kobiety. Bardzo dobrze, że chociaż jedna jest taka osoba. Podziwiam ją. To jest ciężka praca. Jeżeli komuś to przeszkadza, to niech sam zajmie się takim zajęciem. Uczycie dzieci tylko brania, nic za darmo? Żałosne!

Ta pani prowadzi super wszystkie imprezy. Jest chyba stworzona do tego. Tylko... To ma być czas zabawy i uśmiechu, dla wszystkich dzieci. Po co rozdawać wybranym dzieciom nagrody za super tance? To dzieciaki i każdy tańczy jak umie. Pani potrafi skutecznie ich zachęcić bez tych dla nas doroslych-drobiazgow ( dla dzieci to jest coś co chce każdy, czyli rzecz ważna). Na jednej z imprez Pani chyba umknęło, że moj syn jednak brał udział w zabawach, kazała mu uciekać i powiedziala " do widzenia". Wrócił z płaczem oczywiście i od tamtej pory nie chce brać udziału w żadnym z takich inicjatyw. Moim zdaniem, albo wszystkim po chociażby cukierku, albo nic.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.