środa, 4 października 2023

Mieszkanie jak "marzenie"

Witam wszystkich planuje zakup mieszkania u dewelopera Wasilewskiego. Na co zwrócić uwagę? Jak się mieszka tym, którzy już kupili i utrzymują? Jak czynsze ? Czy są niższe niż w spółdzielni mieszkaniowej? Dziękuję za opinię i te dobre i uszczypliwe :)

Ja bym zwrócił uwagę na ceny u rutkowskiego developera

Ja bym wybrała mieszkanie u wasilewskiego ponieważ tam u drugiego będzie żłobek i ciekawe jak to będzie z hałasem, ruchem przed blokiem itp

Jak juz mieszkac to i wybierac, to konicznie ostatnie pietro,wtedy uniknie Pan sie i nie bedzie narazony ew. halas. Mieszkanie takie (jesli nie ma windy) ma swoje wady, ale dla mnie na przyklad jest to sport wyczynowy- chodzenie po schodach !
Powododzenia

Pan Wasilewski miał długo monopol na Grajewie z mieszkaniami więc nie przykładał się aż tak do wysokiego standardu ale też jako mieszkaniec uważam że jest w miarę. Windy w blokach ale ich częste awarie mogą nieco denerwować.No i dziwna polityka parkingowa...

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.