środa, 4 października 2023

Co powoduje hałas w mieście?

Może ktoś się wypowie w tym temacie, osobiście odnoszę wrażenie że ostatnio zwiększy się hałas z zakładów produkcyjnych ( płyt wiórowych ) szczególnie noca jest słyszalny bardziej, czy to jakaś nowa linia produkcyjna, czy większe moce produkcyjne czym spowodowany jest ten uciążliwy hałas?

Prędzej z Agrocentrum,a nie z plyt

Albo agrocentrum

Ludzie po prostu krzyczą z wrażenia po ostatnich podwyżkach, do tego dodatki socjalne, czego nigdzie indziej w naszym województwie nie dostaniesz, żyć nie umierać. Spójrz jakimi autami ludzie tam do pracy dojeżdżają, w pojedynkę.

Ja tam nic nie słyszę a blisko mieszkam .Do męża się przytul i śpij

A może elektro wiatraki hałasują........

Ten huk jest co 4,5 min. Zaczyna to irytowac od wczoraj wali tak ze trzeba zamykac okna. Jest to uciazliwe ale z kad to niesie nie wiadomo.

Cholerni płyciarze, w pojedynkę dobrym autem no?

Bejba, it' kind of crazy! Kto to widział w pojedynkę dojeżdżać?!

Ten hałas od jakiegoś czasu niesie się od strony płyt wiórowych

W dupach się po przewracało żeby samochodem samemu do pracy jeździć !!!

A może trwają już manewry w nowej jednostce wojskowej ?

Ludzie którzy ciężko pracują to śpią dobrze w nocy i nie narzekają że coś w nocy huczy.

O co chodzi z tymi płyciarzami , bo nie rozumiem

A co kogo obchodzi kto z kim jeździ? Przynajmniej nie muszę po nikim sprzątać auta i czekać aż wsiądzie i wysiądzie, nigdzie podjeżdżać, nie wkurzać się czy trzaśnie drzwiami, albo jak napali się smierdzacymi papierochami. Nie po to kupiłam samochód żeby ktoś mi go niszczył, stać mnie to jeżdżę sama.

do Grzegorz: jak to o co chodzi? siedzo, nic nie robio, piniondze nie wiadomo jakie zarabiajo i jeszcze w pojedynke dobrymy samochodami dojeżdżajo! toż to siok!

Powiedz mi ile w płytach dostaniesz na dzień dobry? A druga sprawa ile dostajesz tysięcy złotych co każde święta? Nigdzie tyle pieniędzy nie dostaniesz. A byłbym zapomniał bez znajomości nie masz szans się tam dostać.

Toć to szczyt chamstwa i bezczelności, że ktoś pracuje i ma czelność za swoje zarobione pieniądze kupić dobry samochód, zatankować go i jeździć w pojedynkę. Powinien w czynie społecznym podwozić "gości" MOPSu, coby przypadkiem nie musieli wydawać pieniędzy na taksówkę albo jeszcze lepiej- oddać auto patusom w ramach 1000+.

Ludzie !! Opanujcie się, i przestańcie jeździć do pracy samochodami. Najlepiej to w ogóle do niej nie chodzcie bo po co skoro jest pincet. Ja od 8 lat nie pracuje i żyje jak bąk w kobylim zadzie. Pozdrowionka

Kolego mieszkanic. W mieście są zakłady przemyslowe i jest czasami głośno. Na wsi z kolei są zwierzęta i brzydko pachnie. Masz wybór.

Co niektórym to się mażą czasy gdy tylko pan i dobrodziej miał przywilej przemieszczania się bryczką lub powozem. Dziadostwo, pospólstwo i inni niesłusznie urodzeni mogli co najwyżej chodzić boso, a przejeżdżającemu panu i dobrodziejowi byli zobowiązani bić pokłony. Gdyby choć po części wrócić to tych "przywilejów" zniknął by problem korków, smogu, braku miejsc parkingowych, itd. itp.

Co maja plyty do halasu. Isnieja juz tyle lat i nikt nie narzekal. Tak samo zamochody kogo stac to jezdzi. Nie trzeba bylo zamieszkac blisko zakladow pracy, kto polecial ze byly tanie dzialki to teraz niech nie narzeka. Lepiej zmienic zamieszkanie i nie narzekac. Zaklad produkuje to jest halas normalnie. Cicho bez halasu to tylko w biurze, chyba ze ktos krzyczy. Komu przeszkadza ze ktos jezdzi sam samochodem pracuje to jezdzi. Od tego zeby wozic sa TAXI i Autobusy dla tych co nie pracuja siedza na ochlapach MOPSU 500 zaraz bedzie 800 z podatkow tych co pracuja bo sami nie pracuja tylko na czyims garku. Ale do gadania to sa pierwsi.

Masz racje grajewiak niech czekajo na 800+

Was stać na auta bo jak się dostaje dodatkowo gratis 6 tysięcy złotych rocznie dodatkowo od zakładu to co się dziwić.

Smog? Było ograniczenie ruchu drogowego i smog był i tak, wszystko leci s góry, prywatne odrzutowce, samoloty itp stamtąd przenika wszystko w dół do nas, poczytaj sobie ile lotów odbywa się dziennie legalnie i nielegalnie, ogarnij to.

Do mysza. 6 tysięcy ? Chyba żartujesz, tyle to dostaje byle kto z produkcji. Rządzący dostają pewnie koło 20 rocznie !!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.