środa, 4 października 2023

Kasa w SMLW

Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego spółdzielnia nie ma kasy? Tylu lokatorów musi płacić na poczcie! Nie dość że czynsz ponad 800 zl to i opłaty powyżej 8 zł ! Nie każdy na konto internetowe a społeczeństwo coraz starsze ! Czy też uważacie ze należy przywrócić kasę ?

Nikt nie myśli o starszych ludziach którzy nie korzystają z internetu, przykre ale prawdziwe. Wychodzą z założenia płać i płacz .

Mozna oplacac tez w GAMIE jest tam kasa

To nie była kasa Spółdzielni tylko prywatna agencja. Nie opłacało się więc została zamknięta.

Kasa jest potrzebna jak najbardziej. Ta kasa która była nie była kasą Spółdzielni ale Pani po prostu prowadziła działalność gospodarczą i działała na rzecz Banku PKO BP. Z jakiś powodów Pani zamknęła kasę bo być może nie był to dochodowy interes . Dlatego Spółdzielnia powinna zadbać o swoich lokatorów i przynajmniej na 2 lub 3 godziny dziennie powinna uruchamiać kasę W końcu utrzymują się z naszych opłat
Nawet w urzędzie miasta jest kasa bo tam Burmustrz dba o swoich klientów a Spółdzielnia jest zadowolona jak się tam ludzie nie pokazują.

To nie chodzi oto ze nie ma gdzie opłacić tylko ze jest pobierana wysoka opłata za przelew

Jak to dlaczego nie ma kasy ? To proste , musieliby kogoś zatrudnić i mu płacić, dla nich to dodatkowy koszt ,którego nie chcą.

Przez takie postępowania mamy m.in. podwyżki, przy prostej zdawałoby się czynności smlw i inne firmy zapewnia zarobek pośrednikowi. Czy są jeszcze jakiś instytucje gdzie można zapłacić od ręki gotówką bez pośrednictwa poczty, banku itp.

Smlw w takiej sytucji lepiej niech obniży koszty eksploatacji

Nie po to PISS daje Wam emerytury żebyście wnukom oddali...

Tak jak napisał "pełowiec", jak oddać emeryturę to jest stado chętnych, a jak opłacić rachunki, to dzieci czy wnuki nie mają czasu. Tak samo z dochowaniem, dzieci nie mają czasu, ale jak przyjdzie podział majątku to wszystkim się należy i to jak najwięcej.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.