niedziela, 1 października 2023

BIEG WILKA a zaproszeni goście

Dlaczego fajna impreza miejska co roku okraszana jest politykami. Dlaczego muszą oni być na imprezach miejskich w Grajewie a my musimy słuchać ich apeli politycznych. To nie sa imprezy polityczne.

trochę kultury tez musi być.

Naczelnik masz racje /

Człowieku przecież to jest normalne, kiedyś swojego czasu to nawet był kandydat na posła z Łomży co robił koncert w MDK a później jeszcze na meczu Warmii lansował się. A później był jeden co po rynku chodził. Trzeba przywyknąć. Pozdrawiam. Z wyrazami szacunku kłania się

@naczalnik, co ci przeszkadza ich obecnosc. Mozna posluchac ich wypowiedzi i miec wlasne zdanie

nACZELNIK - I tu się właśnie mylisz. To SĄ imprezy polityczne. Takie małe kiełbaski wyborcze przemycane pod płaszczykiem igrzysk dla ludu, ufundowane za nasze pieniążki i pomijając ich poboczne przesłanie, to głównie służą do zbijania kapitału politycznego. Swoją drogą, jak na ironię one bardzo wszystkim smakują ;)

Bo to jest zawsze transakcja wiązana. Niestety ale nie zorganizujesz imprezy bez samorządu, bo samorząd ma infrastrukturę, bo samorząd daje wsparcie służb, bo samorząd wydaje zgody na organizację. Nie chcesz polityków, możesz za wszystko zapłacić, tylko to sporo kosztuje, a politycy chętnie się przez sport promują. Jak dla mnie to okazja do kolejna okazja do obserwowania ich, np jak poseł "tnijcie mi konfetti z helikoptera" via Zieliński, chce być bliżej ludzi ale zawsze 2 metry od niego znajduje się człowiek szafa. Tylko nie pamiętam czy go widziałem w Goniądzu czy na Biegu.

Z PSL gość się uaktywnia .

naczelnik z jakiego urzędu nadajesz???

jolka no rzeczywiście polityk i kultura ha ha ha.

Mogli pobiegać, by się przydało.

Dlaczego organizatorzy dopuścili do wchodzenia na sztuczną bieżnię gości aby wchodzili w szpilkach lun niesportowym obuwiu. Wydano na to ogromne pieniądze.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.