niedziela, 1 października 2023

Szczuczyn. Parkowanie na chodnikach

W Szczuczynie na osiedlu pawelki{calym]parkuja na chodnikach,tarasujac je,nie mozna przejsc z wozkiem,ponadto plytki sa czarne od kapiacych oleji-moze policja by sie zainteresowala tematem?

Takie jest podejście do służby która by mogła to załatwić a Policja nie chce się mieszać bo to bardzo upierdliwe.
https://e-grajewo.pl/wiadomosc,szczuczyn-straz-samorzadowa,43389.html

Uliczki o małym natężeniu ruchu, mieszkańcy w przewadze inteligencja Szczuczyna, a parkują na chodnikach - zastanawiające.

Na lomżynskiej w strone senatorskiej samochod parkuje doslownie 6 met przed skrzyzowaniem i przejsciem a nasze kolniaki cwaniaki [ s.......i ; nie widza tylko za pasy łapią

Policjo wybudz się. Przyszedł nowy zastepca komendanta, naukowiec. Niech pan pogoni te towarzystwo do pracy. Przepisy drogowe sa czytelne dla wszystkich

W Grajewie jest to samo a policja łapie za zakaz na dworcu pkp

milicja ciężarówek nie widzi na Pawełkach a osobówkę ma zobaczyć??

Wojtku stary Szczuczyniaku, nie ma takiego osiedla w Szczuczynie jest ulica Pawełki, a dawniejsze uliczki tuż za Biesiadną a jeszcze przed młynem(faktycznie dawniej nazywało się Osiedle Pawełki) ale teraz to uliczki Zaciszna, Słoneczna. Doczytaj i pisz poprawnie.

Do Wojtek:Nie donoś !! Mieszkam na Pawełkach i widzę,że ludzie parkują na chodnikach zgodnie z przepisami zostawiając odległość dla pieszych.Gdyby parkowali na ulicy po dwóch stronach to byłby problem z przejazdem w jednym kierunku nie wspominając o ruchu dwukierunkowym. Na naszej ulicy nie ma małych dzieci w wózkach a dla innych którym podoba się nasza ulica a mają niby problem z komunikacją radzę zmienić trasę spacerów nie zakłócając spokoju tam zamieszkałym ,zmotoryzowanym mieszkańcom.Nawiasem wspomnę,że Ci spacerowicze z wózkami i z psami zanieczyszczają tylko nasze osiedle poprzez wyrzucanie śmieci i zostawianie psich odchodów których nie raczą posprzątać. A gdzie mają parkować?może pod twoim domem jest szersza ulica to wskaż adres i nie donoś.Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość dla tych których sytuacja zmusza do takiego parkowania.Łatwiej obejść spacerowiczowi z wózkiem (jeżeli zdarzy się taka sytuacja) taki zaparkowany samochód niż szukać parkingu poza osiedlem kilkaset metrów dalej.

xyzxyz masz rację i dalej stoi biały samochód.

Jak tam można ulicą iść

Faktycznie parkowanie tego pojazdu na ul. łomżyśkiej to jest przegięcie pały. To jest dosłownie blokowanie pasa ruchu.

do obiektywny: piszesz że parkują na chodnikach zgodnie z przepisami...
proponuję sprawdzić jaki znak stoi na na każdym wjeździe na osiedle (D-40) i douczyć się co oznacza - szczególnie w kwestii parkowania.

Mieszkańcu niestety za znakiem D-40 muszą znaleźć się znaki D-18, a co one oznaczają to zapewne wiesz a jeśli nie to musisz dokształcić się. Nie wystarczy postawić D-40 i jest git. Interpretacja przepisów jest niejednoznaczna a wyroki sądów także. Zalecam dokształcenie się.

kierowco...skoro nie ma znaków D-18 to możesz parkować gdzie chcesz? zastosuj się do własnego zalecenia :D

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.